VIAROMANIA ® - Cele mai noi opinii de la turisti http://www.viaromania.eu Rezervari online cazare individual sau sejururi in Romania sau pe destinatii externe ro Copyright 2007-2018 VIAROMANIA ® http://rss.viaromania.eu viaRomania.eu - Cele mai noi opinii de la turisti http://www.viaromania.eu/images/logo.png http://www.viaromania.eu Parerea lui Radu eleonora despre Hotel Traian http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/10732-pareri-hotel-traian-brasov.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/10732/hotel-traian-brasov-139141.jpg Fri, 09 Feb 2018 03:28:12 EST Parerea lui CIBI GEORGE CRISTIAN despre Hotel Alunis http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3377-pareri-hotel-alunis-sovata.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3377/hotel-alunis-sovata-200886.jpg Wed, 31 Jan 2018 23:51:16 EST Parerea lui MINIVACANTA despre Hotel Alystra http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/15776-pareri-hotel-alystra-tasnad.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/15776/hotel-alystra-tasnad-182563.jpg Tue, 30 Jan 2018 12:23:24 EST Parerea lui Alin despre Pensiunea Damiris http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/14940-pareri-pensiunea-damiris-baile-felix.html http://www.viaromania.eu/nopicture.gif Fri, 26 Jan 2018 06:49:46 EST Parerea lui Camelia despre Pensiunea Floare de Colt http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/10764-pareri-pensiunea-floare-de-colt-deva.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/10764/pensiunea-floare-de-colt-deva-99883.jpg Thu, 25 Jan 2018 14:38:45 EST Parerea lui Daniel despre Hotel New Montana http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4001-pareri-hotel-new-montana-sinaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4001/hotel-new-montana-sinaia-195807.jpg Sun, 21 Jan 2018 09:30:09 EST Parerea lui DOREL despre Vila Bijoux http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/7949-pareri-vila-bijoux-busteni.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7949/vila-bijoux-busteni-61660.jpg Mon, 15 Jan 2018 06:00:36 EST Parerea lui Irina despre Hotel Montana http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3977-pareri-hotel-montana-covasna.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3977/hotel-montana-covasna-254815.jpg Sat, 13 Jan 2018 17:07:23 EST Parerea lui Claudia pal despre Pensiunea Miraj http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/481-pareri-pensiunea-miraj-azuga.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/481/pensiunea-miraj-azuga-37913.jpg Wed, 10 Jan 2018 06:43:03 EST Parerea lui OLTEANU despre Hotel Afrodita http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3357-pareri-hotel-afrodita-baile-herculane.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3357/hotel-afrodita-baile-herculane-204395.jpg Tue, 09 Jan 2018 02:51:00 EST Parerea lui Viorica P. despre Hotel Traian http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4326-pareri-hotel-traian-calimanesti-caciulata.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4326/hotel-traian-calimanesti-caciulata-210081.jpg Sun, 07 Jan 2018 16:10:24 EST Parerea lui Cristi despre Hotel Montana http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3977-pareri-hotel-montana-covasna.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3977/hotel-montana-covasna-254815.jpg Sat, 06 Jan 2018 04:25:56 EST Parerea lui Nicu Dascalu despre Hotel New Montana http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4001-pareri-hotel-new-montana-sinaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4001/hotel-new-montana-sinaia-195807.jpg Wed, 03 Jan 2018 10:50:57 EST Parerea lui Maria M despre Hotel New Montana http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4001-pareri-hotel-new-montana-sinaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4001/hotel-new-montana-sinaia-195807.jpg Tue, 02 Jan 2018 08:20:37 EST Parerea lui Cheles Raducu despre Hotel Mont Blanc http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/457-pareri-hotel-mont-blanc-predeal.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/457/hotel-mont-blanc-predeal-60936.jpg Sun, 31 Dec 2017 01:50:08 EST Parerea lui Silvasan Doina despre Hotel Gradina Morii http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6011-pareri-hotel-gradina-morii-sighetu-marmatiei.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6011/hotel-marmatia-sighetu-marmatiei-124698.jpg Fri, 29 Dec 2017 09:08:15 EST Parerea lui Adrian despre Hotel Bradul http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3491-pareri-hotel-bradul-vatra-dornei.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3491/hotel-bradul-vatra-dornei-205215.jpg Wed, 06 Dec 2017 08:21:50 EST Parerea lui Nistor Mircea despre Apartament Doina 2 http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4907-pareri-apartament-doina-2-oradea.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4907/apartament-doina-2-oradea-16339.jpg Tue, 05 Dec 2017 01:48:38 EST Parerea lui Gabriel despre Vila Mura http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/5930-pareri-vila-mura-poiana-tapului.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/5930/vila-mura-poiana-tapului-27590.jpg Sun, 03 Dec 2017 13:44:18 EST Parerea lui Evelina despre Pensiunea Alexandra http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/1182-pareri-pensiunea-alexandra-vatra-dornei.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/1182/pensiunea-alexandra-vatra-dornei-22550.jpg Sat, 25 Nov 2017 14:22:04 EST Parerea lui Gheorghe despre Pensiunea Top Demac http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/8217-pareri-pensiunea-top-demac-bucuresti.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8217/pensiunea-top-demac-bucuresti-66148.jpg Sun, 19 Nov 2017 07:11:42 EST Parerea lui Florian despre Hotel Nufarul http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4012-pareri-hotel-nufarul-baile-felix.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4012/hotel-nufarul-baile-felix-205604.jpg Fri, 10 Nov 2017 10:56:25 EST Parerea lui Alex despre Casa Moskon http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/16610-pareri-casa-moskon-sacele.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16610/casa-moskon-sacele-233999.jpg Mon, 06 Nov 2017 17:44:40 EST Parerea lui DORU SERBAN despre Hotel Savoy http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3463-pareri-hotel-savoy-mamaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3463/hotel-best-western-savoy-mamaia-197467.jpg Fri, 27 Oct 2017 13:48:38 EST Parerea lui Maria despre Hotel Modern http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3971-pareri-hotel-modern-mamaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3971/hotel-modern-mamaia-218504.jpg Thu, 26 Oct 2017 12:20:08 EST