VIAROMANIA ® - Cele mai noi opinii de la turisti http://www.viaromania.eu Rezervari online cazare individual sau sejururi in Romania sau pe destinatii externe ro Copyright 2007-2018 VIAROMANIA ® http://rss.viaromania.eu viaRomania.eu - Cele mai noi opinii de la turisti http://www.viaromania.eu/images/logo.png http://www.viaromania.eu Parerea lui Mirela despre Hotel Narcis http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6905-pareri-hotel-narcis-saturn.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6905/hotel-narcis-saturn-220928.jpg Wed, 18 Jul 2018 10:07:48 EST Parerea lui Constantin Mihaela despre Pensiunea Oituz http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/2735-pareri-pensiunea-oituz-mangalia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/2735/pensiunea-oituz-mangalia-157429.jpg Wed, 11 Jul 2018 04:29:26 EST Parerea lui Gavra Gabriel despre Villa Laur http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/16317-pareri-villa-laur-colibita.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16317/villa-laur-colibita-222063.jpg Sun, 08 Jul 2018 09:51:02 EST Parerea lui nicusor stefanescu despre Hotel Silva http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4227-pareri-hotel-silva-busteni.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4227/hotel-silva-busteni-207513.jpg Sat, 07 Jul 2018 11:13:44 EST Parerea lui Mirela despre Pensiunea Matei http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6678-pareri-pensiunea-matei-baile-herculane.html http://www.viaromania.eu/nopicture.gif Thu, 05 Jul 2018 07:18:30 EST Parerea lui Ciomos despre Hotel Turquoise http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/16134-pareri-hotel-turquoise-venus.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16134/hotel-turquoise-venus-221418.jpg Wed, 04 Jul 2018 09:29:51 EST Parerea lui Margareta Rusu despre Hotel Paradiso http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4059-pareri-hotel-paradiso-mangalia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4059/hotel-paradiso-mangalia-207416.jpg Sat, 30 Jun 2018 06:31:29 EST Parerea lui Grati despre Hotel Vera http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6734-pareri-hotel-vera-eforie-nord.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6734/hotel-vera-eforie-nord-209984.jpg Thu, 07 Jun 2018 09:13:25 EST Parerea lui Tabarcea Lucian despre Villa Laur http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/16317-pareri-villa-laur-colibita.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16317/villa-laur-colibita-222063.jpg Thu, 24 May 2018 15:53:18 EST Parerea lui Elena despre Vila Pretty Woman http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/5466-pareri-vila-pretty-woman-eforie-nord.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/5466/vila-pretty-woman-eforie-nord-104529.jpg Sat, 05 May 2018 17:05:49 EST Parerea lui Liliana despre Pensiunea Mara http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6322-pareri-pensiunea-mara-breaza.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6322/pensiunea-mara-breaza-141317.jpg Tue, 01 May 2018 09:34:44 EST Parerea lui Miruna despre Pensiunea Kasa Verde http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6472-pareri-pensiunea-kasa-verde-predeal.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6472/pensiunea-kasa-verde-predeal-32995.jpg Mon, 16 Apr 2018 13:36:17 EST Parerea lui Carlan despre Hotel Ciucas http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3596-pareri-hotel-ciucas-baile-tusnad.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3596/hotel-ciucas-baile-tusnad-221397.jpg Sun, 08 Apr 2018 06:50:09 EST Parerea lui Ani despre Vila Mariva http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/15804-pareri-vila-mariva-mamaia-sat-nord.html http://www.viaromania.eu/nopicture.gif Sun, 18 Mar 2018 23:57:33 EST Parerea lui Constantin despre Vila Krista http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/15678-pareri-vila-krista-bran.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/15678/vila-krista-bran-179771.jpg Sun, 11 Mar 2018 00:11:02 EST Parerea lui Radu eleonora despre Hotel Traian http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/10732-pareri-hotel-traian-brasov.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/10732/hotel-traian-brasov-139141.jpg Fri, 09 Feb 2018 03:28:12 EST Parerea lui CIBI GEORGE CRISTIAN despre Hotel Alunis http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3377-pareri-hotel-alunis-sovata.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3377/hotel-alunis-sovata-200886.jpg Wed, 31 Jan 2018 23:51:16 EST Parerea lui MINIVACANTA despre Hotel Alystra http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/15776-pareri-hotel-alystra-tasnad.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/15776/hotel-alystra-tasnad-182563.jpg Tue, 30 Jan 2018 12:23:24 EST Parerea lui Alin despre Pensiunea Damiris http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/14940-pareri-pensiunea-damiris-baile-felix.html http://www.viaromania.eu/nopicture.gif Fri, 26 Jan 2018 06:49:46 EST Parerea lui Camelia despre Pensiunea Floare de Colt http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/10764-pareri-pensiunea-floare-de-colt-deva.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/10764/pensiunea-floare-de-colt-deva-99883.jpg Thu, 25 Jan 2018 14:38:45 EST Parerea lui Daniel despre New Montana Hotel & SPA http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4001-pareri-new-montana-hotel-spa-sinaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4001/hotel-new-montana-sinaia-195807.jpg Sun, 21 Jan 2018 09:30:09 EST Parerea lui DOREL despre Vila Bijoux http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/7949-pareri-vila-bijoux-busteni.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7949/vila-bijoux-busteni-61660.jpg Mon, 15 Jan 2018 06:00:36 EST Parerea lui Irina despre Hotel Montana http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3977-pareri-hotel-montana-covasna.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3977/hotel-montana-covasna-254815.jpg Sat, 13 Jan 2018 17:07:23 EST Parerea lui Claudia pal despre Pensiunea Miraj http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/481-pareri-pensiunea-miraj-azuga.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/481/pensiunea-miraj-azuga-37913.jpg Wed, 10 Jan 2018 06:43:03 EST Parerea lui OLTEANU despre Hotel Afrodita http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3357-pareri-hotel-afrodita-baile-herculane.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3357/hotel-afrodita-baile-herculane-204395.jpg Tue, 09 Jan 2018 02:51:00 EST