VIAROMANIA ® - Cele mai noi opinii de la turisti http://www.viaromania.eu Rezervari online cazare individual sau sejururi in Romania sau pe destinatii externe ro Copyright 2007-2018 VIAROMANIA ® http://rss.viaromania.eu viaRomania.eu - Cele mai noi opinii de la turisti http://www.viaromania.eu/images/logo.png http://www.viaromania.eu Parerea lui Elena despre Vila Pretty Woman http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/5466-pareri-vila-pretty-woman-eforie-nord.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/5466/vila-pretty-woman-eforie-nord-104529.jpg Sat, 05 May 2018 17:05:49 EST Parerea lui Liliana despre Pensiunea Mara http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6322-pareri-pensiunea-mara-breaza.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6322/pensiunea-mara-breaza-141317.jpg Tue, 01 May 2018 09:34:44 EST Parerea lui Miruna despre Pensiunea Kasa Verde http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6472-pareri-pensiunea-kasa-verde-predeal.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6472/pensiunea-kasa-verde-predeal-32995.jpg Mon, 16 Apr 2018 13:36:17 EST Parerea lui Carlan despre Hotel Ciucas http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3596-pareri-hotel-ciucas-baile-tusnad.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3596/hotel-ciucas-baile-tusnad-221397.jpg Sun, 08 Apr 2018 06:50:09 EST Parerea lui Ani despre Vila Mariva http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/15804-pareri-vila-mariva-mamaia-sat-nord.html http://www.viaromania.eu/nopicture.gif Sun, 18 Mar 2018 23:57:33 EST Parerea lui Constantin despre Vila Krista http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/15678-pareri-vila-krista-bran.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/15678/vila-krista-bran-179771.jpg Sun, 11 Mar 2018 00:11:02 EST Parerea lui Radu eleonora despre Hotel Traian http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/10732-pareri-hotel-traian-brasov.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/10732/hotel-traian-brasov-139141.jpg Fri, 09 Feb 2018 03:28:12 EST Parerea lui CIBI GEORGE CRISTIAN despre Hotel Alunis http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3377-pareri-hotel-alunis-sovata.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3377/hotel-alunis-sovata-200886.jpg Wed, 31 Jan 2018 23:51:16 EST Parerea lui MINIVACANTA despre Hotel Alystra http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/15776-pareri-hotel-alystra-tasnad.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/15776/hotel-alystra-tasnad-182563.jpg Tue, 30 Jan 2018 12:23:24 EST Parerea lui Alin despre Pensiunea Damiris http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/14940-pareri-pensiunea-damiris-baile-felix.html http://www.viaromania.eu/nopicture.gif Fri, 26 Jan 2018 06:49:46 EST Parerea lui Camelia despre Pensiunea Floare de Colt http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/10764-pareri-pensiunea-floare-de-colt-deva.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/10764/pensiunea-floare-de-colt-deva-99883.jpg Thu, 25 Jan 2018 14:38:45 EST Parerea lui Daniel despre New Montana Hotel & SPA http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4001-pareri-new-montana-hotel-spa-sinaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4001/hotel-new-montana-sinaia-195807.jpg Sun, 21 Jan 2018 09:30:09 EST Parerea lui DOREL despre Vila Bijoux http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/7949-pareri-vila-bijoux-busteni.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7949/vila-bijoux-busteni-61660.jpg Mon, 15 Jan 2018 06:00:36 EST Parerea lui Irina despre Hotel Montana http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3977-pareri-hotel-montana-covasna.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3977/hotel-montana-covasna-254815.jpg Sat, 13 Jan 2018 17:07:23 EST Parerea lui Claudia pal despre Pensiunea Miraj http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/481-pareri-pensiunea-miraj-azuga.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/481/pensiunea-miraj-azuga-37913.jpg Wed, 10 Jan 2018 06:43:03 EST Parerea lui OLTEANU despre Hotel Afrodita http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3357-pareri-hotel-afrodita-baile-herculane.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3357/hotel-afrodita-baile-herculane-204395.jpg Tue, 09 Jan 2018 02:51:00 EST Parerea lui Viorica P. despre Hotel Traian http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4326-pareri-hotel-traian-calimanesti-caciulata.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4326/hotel-traian-calimanesti-caciulata-210081.jpg Sun, 07 Jan 2018 16:10:24 EST Parerea lui Cristi despre Hotel Montana http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3977-pareri-hotel-montana-covasna.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3977/hotel-montana-covasna-254815.jpg Sat, 06 Jan 2018 04:25:56 EST Parerea lui Nicu Dascalu despre New Montana Hotel & SPA http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4001-pareri-new-montana-hotel-spa-sinaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4001/hotel-new-montana-sinaia-195807.jpg Wed, 03 Jan 2018 10:50:57 EST Parerea lui Maria M despre New Montana Hotel & SPA http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4001-pareri-new-montana-hotel-spa-sinaia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4001/hotel-new-montana-sinaia-195807.jpg Tue, 02 Jan 2018 08:20:37 EST Parerea lui Cheles Raducu despre Hotel Mont Blanc http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/457-pareri-hotel-mont-blanc-predeal.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/457/hotel-mont-blanc-predeal-60936.jpg Sun, 31 Dec 2017 01:50:08 EST Parerea lui Silvasan Doina despre Hotel Gradina Morii http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6011-pareri-hotel-gradina-morii-sighetu-marmatiei.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6011/hotel-marmatia-sighetu-marmatiei-124698.jpg Fri, 29 Dec 2017 09:08:15 EST Parerea lui Adrian despre Hotel Bradul http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3491-pareri-hotel-bradul-vatra-dornei.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3491/hotel-bradul-vatra-dornei-205215.jpg Wed, 06 Dec 2017 08:21:50 EST Parerea lui Nistor Mircea despre Apartament Doina 2 http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4907-pareri-apartament-doina-2-oradea.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4907/apartament-doina-2-oradea-16339.jpg Tue, 05 Dec 2017 01:48:38 EST Parerea lui Gabriel despre Vila Mura http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/5930-pareri-vila-mura-poiana-tapului.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/5930/vila-mura-poiana-tapului-27590.jpg Sun, 03 Dec 2017 13:44:18 EST