VIAROMANIA ® - Cele mai noi opinii de la turisti http://www.viaromania.eu Rezervari online cazare individual sau sejururi in Romania sau pe destinatii externe ro Copyright 2007-2018 VIAROMANIA ® http://rss.viaromania.eu viaRomania.eu - Cele mai noi opinii de la turisti http://www.viaromania.eu/images/logo.png http://www.viaromania.eu Parerea lui Ana Maria despre Hotel Murite Club (ex. White Fir Valley) http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/14109-pareri-hotel-murite-club-ex-white-fir-valley-razlog.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/14109/hotel-murite-club-ex-white-fir-valley-razlog-267529.jpg Tue, 13 Feb 2018 01:27:41 EST Parerea lui cristian radan despre Vila Vergina http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/14330-pareri-vila-vergina-skala-potamias.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/14330/vila-vergina-skala-potamias-272259.png Sat, 30 Dec 2017 14:20:09 EST Parerea lui Caldura Petre despre Hotel Olympic http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/9563-pareri-hotel-olympic-calella.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/9563/hotel-olympic-calella-78320.jpg Tue, 07 Nov 2017 03:18:59 EST Parerea lui Oancea Roxana despre Hotel Cosmopolitan http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/14779-pareri-hotel-cosmopolitan-paralia-katerini.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/14779/hotel-cosmopolitan-paralia-katerini-198272.jpg Sat, 04 Nov 2017 15:35:22 EST Parerea lui Dragan Gheorghe despre Hilton Long Beach Hotel http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7998-pareri-hilton-long-beach-hotel-hurghada.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7998/hilton-long-beach-hotel-hurghada-195502.jpg Sun, 29 Oct 2017 04:48:18 EST Parerea lui DIACONU IOANA despre Hotel Minoa Palace Resort & SPA http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/13752-pareri-hotel-minoa-palace-resort-spa-chania.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/13752/hotel-minoa-palace-resort-spa-chania-251913.jpg Thu, 26 Oct 2017 08:09:59 EST Parerea lui Madalina despre Hotel Atlas http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7901-pareri-hotel-atlas-nisipurile-de-aur.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7901/hotel-atlas-nisipurile-de-aur-198455.jpg Sun, 27 Aug 2017 16:05:08 EST Parerea lui Andrei Severin despre Villa Europe http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/13512-pareri-villa-europe-paralia-katerini.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/13512/villa-europe-paralia-katerini-209506.jpg Sat, 26 Aug 2017 02:52:23 EST Parerea lui Horia despre Hotel Santana http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8404-pareri-hotel-santana-qawra.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8404/hotel-santana-mellieha-266889.jpg Mon, 21 Aug 2017 04:15:23 EST Parerea lui Ana Maria Sanda despre Hotel Azalia http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7893-pareri-hotel-azalia-constantin-si-elena.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7893/hotel-azalia-constantin-si-elena-193887.jpg Thu, 17 Aug 2017 20:38:53 EST Parerea lui Mīndruț Bianca despre Hotel Helios Spa & Resort http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8719-pareri-hotel-helios-spa-resort-nisipurile-de-aur.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8719/hotel-helios-spa-resort-nisipurile-de-aur-192238.jpg Thu, 17 Aug 2017 08:46:31 EST Parerea lui Filcenco Alexandru despre Hotel Akrotiri Beach http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8606-pareri-hotel-akrotiri-beach-paleokastritsa.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8606/hotel-akrotiri-beach-paleokastritsa-202877.jpg Wed, 16 Aug 2017 07:15:56 EST Parerea lui László Boglárka despre Studio Molos http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/15028-pareri-studio-molos-limenaria.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/15028/studio-molos-limenaria-203421.jpg Tue, 15 Aug 2017 19:40:53 EST Parerea lui Stefania despre Hotel Mediterranean Beach http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8627-pareri-hotel-mediterranean-beach-laganas.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8627/hotel-mediterranean-beach-laganas-194331.jpg Sun, 13 Aug 2017 19:57:50 EST Parerea lui Stan Ion despre Hotel Mediterranean Beach http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8627-pareri-hotel-mediterranean-beach-laganas.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8627/hotel-mediterranean-beach-laganas-194331.jpg Sun, 13 Aug 2017 13:54:28 EST Parerea lui ottoloy despre Hotel Pomegranate http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/16583-pareri-hotel-pomegranate-potidea.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16583/hotel-pomegranate-potidea-232705.jpg Sat, 12 Aug 2017 17:10:58 EST Parerea lui Alice despre Hotel Sofia http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8725-pareri-hotel-sofia-nisipurile-de-aur.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8725/hotel-sofia-nisipurile-de-aur-199606.jpg Thu, 10 Aug 2017 23:51:36 EST Parerea lui Cristina Oprea despre Vila Tomas http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/16693-pareri-vila-tomas-nei-pori.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16693/vila-tomas-nei-pori-235950.jpg Sat, 22 Jul 2017 19:16:45 EST Parerea lui Bobes Nicoleta despre Hotel Planeta & Aqua Park http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7892-pareri-hotel-planeta-aqua-park-sunny-beach.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7892/hotel-planeta-sunny-beach-202231.jpg Wed, 19 Jul 2017 22:37:09 EST Parerea lui ion eugen despre Hotel Grand Hotel Sunny Beach http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/10791-pareri-hotel-grand-hotel-sunny-beach-sunny-beach.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/10791/hotel-grand-hotel-sunny-beach-sunny-beach-203736.jpg Tue, 18 Jul 2017 17:06:26 EST Parerea lui Tonie Alina despre Hotel Planeta & Aqua Park http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7892-pareri-hotel-planeta-aqua-park-sunny-beach.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7892/hotel-planeta-sunny-beach-202231.jpg Tue, 18 Jul 2017 14:26:10 EST Parerea lui Iordache Teodor eugen despre Calella Palace Hotel http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/9564-pareri-calella-palace-hotel-calella.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/9564/htop-calella-palace-hotel-calella-78332.jpg Sat, 15 Jul 2017 17:19:56 EST Parerea lui Cirstea Corina despre Hotel Olympic http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/9563-pareri-hotel-olympic-calella.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/9563/hotel-olympic-calella-78320.jpg Fri, 14 Jul 2017 11:57:09 EST Parerea lui Gabriela despre Hotel Delfini http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/16030-pareri-hotel-delfini-skala-potamias.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16030/hotel-delfini-skala-potamias-189265.png Wed, 12 Jul 2017 11:14:04 EST Parerea lui Rascanu Dragos despre Hotel Lydia Maris http://www.viaromania.eu/oferte.cfm/10909-pareri-hotel-lydia-maris-kolymbia.html http://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/10909/hotel-lydia-maris-kolymbia-102025.jpg Tue, 11 Jul 2017 23:13:26 EST