VIAROMANIA ® - Cele mai noi opinii de la turisti https://www.viaromania.eu Rezervari online cazare individual sau sejururi in Romania sau pe destinatii externe ro Copyright 2007-2018 VIAROMANIA ® https://rss.viaromania.eu viaRomania.eu - Cele mai noi opinii de la turisti https://www.viaromania.eu/images/logo.png https://www.viaromania.eu Parerea lui Ioan Dodita despre Hotel Tomis https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4322-pareri-hotel-tomis-mamaia.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4322/hotel-tomis-mamaia-192784.jpg Tue, 11 Sep 2018 08:19:39 EST Parerea lui Dinu Florin despre Hotel Sanda https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4201-pareri-hotel-sanda-venus.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4201/hotel-sanda-venus-200603.jpg Tue, 04 Sep 2018 08:55:45 EST Parerea lui Nicoleta despre Hotel Hawaii https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/14877-pareri-hotel-hawaii-mamaia.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/14877/hotel-hawaii-mamaia-209546.jpg Sun, 26 Aug 2018 04:06:11 EST Parerea lui voicu despre Hotel Tisa https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4318-pareri-hotel-tisa-baile-olanesti.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4318/hotel-tisa-baile-olanesti-208051.jpg Sat, 25 Aug 2018 12:17:16 EST Parerea lui Dorina despre Hotel Oltenia https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4021-pareri-hotel-oltenia-baile-govora.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4021/hotel-oltenia-baile-govora-204341.jpg Tue, 21 Aug 2018 09:48:21 EST Parerea lui Andrei despre Vila Mary-Luisa https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/697-pareri-vila-mary-luisa-ocna-sibiului.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/697/vila-mary-luisa-ocna-sibiului-176429.jpg Mon, 20 Aug 2018 09:19:17 EST Parerea lui Andreea despre Pensiunea Roata Norocului https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/626-pareri-pensiunea-roata-norocului-rucar.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/626/pensiunea-roata-norocului-rucar-183128.jpg Mon, 20 Aug 2018 04:25:57 EST Parerea lui Mate Ioan despre Hotel International https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3852-pareri-hotel-international-baile-felix.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3852/hotel-international-baile-felix-187272.jpg Sun, 19 Aug 2018 13:42:53 EST Parerea lui savulescu adrian despre Hotel Lebada https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3883-pareri-hotel-lebada-amara.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3883/hotel-lebada-amara-206876.jpg Wed, 15 Aug 2018 01:00:34 EST Parerea lui B.Mary despre Cabana Tudor Petrimanu https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/5934-pareri-cabana-tudor-petrimanu-malaia.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/5934/cabana-tudor-petrimanu-malaia-27660.jpg Sat, 11 Aug 2018 02:33:02 EST Parerea lui Speranta Babeanu despre Hotel Caprioara https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3523-pareri-hotel-caprioara-covasna.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3523/hotel-caprioara-covasna-202628.jpg Fri, 10 Aug 2018 13:16:15 EST Parerea lui aida mihaela despre Hotel Callatis https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/3517-pareri-hotel-callatis-neptun.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/3517/hotel-callatis-neptun-218691.jpg Wed, 08 Aug 2018 01:52:11 EST Parerea lui Laurentiu Horodnic despre Pensiunea Citadela https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/78-pareri-pensiunea-citadela-sighisoara.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/78/pensiunea-citadela-sighisoara-42989.jpg Mon, 06 Aug 2018 07:49:03 EST Parerea lui Marcela despre Hotel Cerna https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6899-pareri-hotel-cerna-saturn.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6899/hotel-cerna-saturn-199060.jpg Mon, 06 Aug 2018 07:22:06 EST Parerea lui Moise luminita despre Hotel Parc https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4065-pareri-hotel-parc-baile-govora.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4065/hotel-parc-baile-govora-100333.jpg Sat, 04 Aug 2018 07:46:47 EST Parerea lui Marcela Anton despre Hotel Cerna https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6899-pareri-hotel-cerna-saturn.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6899/hotel-cerna-saturn-199060.jpg Wed, 01 Aug 2018 08:28:24 EST Parerea lui Marcela Anton despre Hotel Cerna https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6899-pareri-hotel-cerna-saturn.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6899/hotel-cerna-saturn-199060.jpg Wed, 01 Aug 2018 08:25:54 EST Parerea lui Banu Tiberiu despre Hotel Ovicris (fost Selena) https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4218-pareri-hotel-ovicris-fost-selena-eforie-nord.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4218/hotel-ovicris-fost-selena-eforie-nord-189169.jpg Mon, 30 Jul 2018 08:04:44 EST Parerea lui Dragusel Marius despre Hotel Tomis https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4322-pareri-hotel-tomis-mamaia.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4322/hotel-tomis-mamaia-192784.jpg Thu, 26 Jul 2018 08:41:58 EST Parerea lui Nelega Gabriela despre Hotel Proton https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4145-pareri-hotel-proton-neptun.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4145/hotel-proton-neptun-olimp-177483.jpg Wed, 25 Jul 2018 05:44:55 EST Parerea lui Ana despre Hotel Siret https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4237-pareri-hotel-siret-mamaia.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4237/hotel-siret-mamaia-219150.jpg Tue, 24 Jul 2018 10:10:18 EST Parerea lui Popa Elena Doina despre Pensiunea Argesu https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/17372-pareri-pensiunea-argesu-sinaia.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/17372/pensiunea-argesu-sinaia-275740.jpg Mon, 23 Jul 2018 03:54:48 EST Parerea lui Damian 283 despre Hotel Cristal https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/4953-pareri-hotel-cristal-cap-aurora.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/4953/hotel-cristal-cap-aurora-215235.jpg Sat, 21 Jul 2018 14:27:44 EST Parerea lui Mirela despre Hotel Narcis https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/6905-pareri-hotel-narcis-saturn.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/6905/hotel-narcis-saturn-220928.jpg Wed, 18 Jul 2018 10:07:48 EST Parerea lui Constantin Mihaela despre Pensiunea Oituz https://www.viaromania.eu/cazare.cfm/2735-pareri-pensiunea-oituz-mangalia.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/2735/pensiunea-oituz-mangalia-157429.jpg Wed, 11 Jul 2018 04:29:26 EST