VIAROMANIA ® - Cele mai noi opinii de la turisti https://www.viaromania.eu Rezervari online cazare individual sau sejururi in Romania sau pe destinatii externe ro Copyright 2007-2018 VIAROMANIA ® https://rss.viaromania.eu viaRomania.eu - Cele mai noi opinii de la turisti https://www.viaromania.eu/images/logo.png https://www.viaromania.eu Parerea lui Toma Daniela despre Prestige & Aqua Park https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/15330-pareri-prestige-aqua-park-nisipurile-de-aur.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/15330/prestige-aqua-park-nisipurile-de-aur-278552.jpg Mon, 10 Sep 2018 09:01:51 EST Parerea lui Preda Manuela despre Hotel Aurora https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/9877-pareri-hotel-aurora-constantin-si-elena.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/9877/hotel-aurora-constantin-si-elena-205992.jpg Mon, 03 Sep 2018 08:47:27 EST Parerea lui Dana despre Hotel Wind of Lara & SPA https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/16915-pareri-hotel-wind-of-lara-spa-lara-kundu.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16915/hotel-wind-of-lara-spa-lara-kundu-257319.jpg Sun, 12 Aug 2018 12:39:43 EST Parerea lui Stan Dani despre Hotel Kompas https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8205-pareri-hotel-kompas-albena.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8205/hotel-kompas-albena-197092.jpg Sat, 11 Aug 2018 08:12:03 EST Parerea lui ION RODICA CORINA despre Hotel Miramar https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7803-pareri-hotel-miramar-obzor.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7803/hotel-miramar-obzor-194195.jpg Fri, 10 Aug 2018 01:16:18 EST Parerea lui Teodorovici loredana despre Fantasia De Luxe Hotel https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7291-pareri-fantasia-de-luxe-hotel-kusadasi.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7291/fantasia-de-luxe-hotel-kusadasi-202228.jpg Wed, 08 Aug 2018 11:54:37 EST Parerea lui Nelutu despre Vila Smaro https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/16022-pareri-vila-smaro-golden-beach.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/16022/vila-smaro-golden-beach-189065.jpg Fri, 03 Aug 2018 13:25:47 EST Parerea lui Nicoleta despre Surtel Hotel https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8508-pareri-surtel-hotel-kusadasi.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8508/surtel-hotel-kusadasi-200887.jpg Thu, 02 Aug 2018 12:12:30 EST Parerea lui Razvan Pitutiu despre Hotel Sol Luna Bay https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8228-pareri-hotel-sol-luna-bay-obzor.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8228/hotel-sol-luna-bay-obzor-193724.jpg Wed, 18 Jul 2018 11:10:06 EST Parerea lui avram m. despre Miracle Resort Hotel https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7203-pareri-miracle-resort-hotel-lara-kundu.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7203/miracle-resort-hotel-lara-kundu-192393.jpg Sun, 15 Jul 2018 12:37:21 EST Parerea lui Cristi despre Hotel Paradise Blue https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/17213-pareri-hotel-paradise-blue-albena.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/17213/hotel-paradise-blue-albena-270276.jpg Tue, 10 Jul 2018 11:03:40 EST Parerea lui coco despre Hotel Gergana https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8187-pareri-hotel-gergana-albena.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8187/hotel-gergana-albena-196770.jpg Mon, 09 Jul 2018 12:35:19 EST Parerea lui CHISCAN CLAUDIU despre Hotel Primasol Ralitsa Aqua Club https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/8201-pareri-hotel-primasol-ralitsa-aqua-club-albena.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/8201/hotel-primasol-ralitsa-aqua-club-albena-209934.jpg Thu, 28 Jun 2018 01:07:00 EST Parerea lui Macarencu Iuliana despre Hotel Palm Wings Ephesus Beach (ex Surmeli) https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7301-pareri-hotel-palm-wings-ephesus-beach-ex-surmeli-kusadasi.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7301/hotel-palm-wings-ephesus-beach-ex-surmeli-kusadasi-276944.jpg Sat, 23 Jun 2018 13:44:53 EST Parerea lui Anca Iulia Lazarescu despre Villa Europe https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/13512-pareri-villa-europe-paralia-katerini.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/13512/villa-europe-paralia-katerini-209506.jpg Wed, 20 Jun 2018 09:12:27 EST Parerea lui Niculae despre Hotel Gloria Maris https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/17092-pareri-hotel-gloria-maris-laganas.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/17092/hotel-gloria-maris-laganas-264321.jpg Sun, 10 Jun 2018 09:08:57 EST Parerea lui Mihaila Corina despre Studio Athineon https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/17246-pareri-studio-athineon-insula-evia.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/17246/studio-athineon-insula-evia-270868.jpeg Wed, 06 Jun 2018 00:07:32 EST Parerea lui Ana Maria despre Hotel Murite Club (ex. White Fir Valley) https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/14109-pareri-hotel-murite-club-ex-white-fir-valley-razlog.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/14109/hotel-murite-club-ex-white-fir-valley-razlog-267529.jpg Tue, 13 Feb 2018 01:27:41 EST Parerea lui cristian radan despre Vila Vergina https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/14330-pareri-vila-vergina-skala-potamias.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/14330/vila-vergina-skala-potamias-272259.png Sat, 30 Dec 2017 14:20:09 EST Parerea lui Caldura Petre despre Hotel Olympic https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/9563-pareri-hotel-olympic-calella.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/9563/hotel-olympic-calella-78320.jpg Tue, 07 Nov 2017 03:18:59 EST Parerea lui Oancea Roxana despre Hotel Cosmopolitan https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/14779-pareri-hotel-cosmopolitan-paralia-katerini.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/14779/hotel-cosmopolitan-paralia-katerini-198272.jpg Sat, 04 Nov 2017 15:35:22 EST Parerea lui Dragan Gheorghe despre Hilton Long Beach Hotel https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7998-pareri-hilton-long-beach-hotel-hurghada.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7998/hilton-long-beach-hotel-hurghada-195502.jpg Sun, 29 Oct 2017 04:48:18 EST Parerea lui DIACONU IOANA despre Hotel Minoa Palace Resort & SPA https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/13752-pareri-hotel-minoa-palace-resort-spa-chania.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/13752/hotel-minoa-palace-resort-spa-chania-251913.jpg Thu, 26 Oct 2017 08:09:59 EST Parerea lui Madalina despre Hotel Atlas https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/7901-pareri-hotel-atlas-nisipurile-de-aur.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/7901/hotel-atlas-nisipurile-de-aur-198455.jpg Sun, 27 Aug 2017 16:05:08 EST Parerea lui Andrei Severin despre Villa Europe https://www.viaromania.eu/oferte.cfm/13512-pareri-villa-europe-paralia-katerini.html https://www.viaromania.eu/accommodation/thumbs/13512/villa-europe-paralia-katerini-209506.jpg Sat, 26 Aug 2017 02:52:23 EST